رشت میزبان دور برگشت لیگ دسته یک بسکتبال

تاریخ : 4 بهمن 1399, 05:13 نویسنده : admincrm بازدیدها : 39 نظرات : 0 موضوع : خبرها
  • 0
  • 0
استان گیلان به میزبانی رشت دوربرگشت لیگ دسته یک بسکتبال مردان ایران را در گروه «ب» این رقابت‌ها میزبانی خواهد کرد.

رییس هیات بسکتبال استان گیلان با اعلام این خبر گفت : با مکاتبات و پیگیری‌های انجام شده با فدراسیون بسکتبال، میزبانی دوربرگشت رقابت‌های لیگ دسته یک به استان گیلان رسید و تیم‌ها از پنجشنبه 9 بهمن ماه بمدت یک هفته در سالن 6هزار نفری شهدای رشت به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

دکتر محمد رفیعی در خصوص تیم‌های گیلانی حاضر در این رقابت‌ها گفت : تیم‌های بسکتبال شمال کشور در 4 گروه در لیگ دسته یک تقسیم‌بندی شدند و در گروه ب که دو تیم از سه تیم استان گیلان با نام‌های آرنادرفک رشت و خانه بسکتبال صومعه سرا حضور دارند، در دور رفت به میزبانی تهران به مصاف حریفان رفتند و نتایج خوبی کسب کردند.

وی افزود : آرنادرفک رشت، خانه بسکتبال صومعه سرا، عقاب تهران، نبوغ اراک، دانش فراز البرز و مه هام تهران از باشگاه‌های حاضر در این گروه هستند که در دور برگشت در رشت مقابل یکدیگر صف‌آرایی می‌کنند و چهار تیم از این گروه به دور بعدی رقابت‌های لیگ دسته یک صعود خواهند کرد.

دکتر رفیعی از آماده‌سازی مقدمات لازم برای میزبانی خبرداد و گفت : از روز چهارشنبه آماده پذیرایی از تیم‌های حاضر در مسابقات خواهیم بود و امیدواریم با رعایت پروتکل های لازم، رقابت‌های مهیجی را شاهد باشیم.

دیدار افتتاحیه این بازی‌ها در رشت از ساعت 14 روزپنجشنبه 9 بهمن ماه بین دو تیم عقاب و مه هام تهران برگزار خواهد شد که ساعت 16 آرنادرفک از دانش فراز البرز و ساعت 18 نبوغ اراک از خانه بسکتبال صومعه سرا پذیرایی خواهند کرد.

مسابقات بسکتبال لیگ دسته اول با حضور ۳۸ تیم در ۲ منطقه شمال و جنوب در حال برگزاری است.

در منطقه شمال، ۲۲ تیم در چهار گروه شامل ۲ گروه ۵ تیمی و ۲ گروه ۶ تیمی حضور دارند. همچنین در منطقه جنوب ۱۶ تیم در سه گروه شامل ۲ گروه ۵ تیمی و یک گروه ۶ تیمی هستند.

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود