آستانه اشرفیه میزبان مسابقات مینی بسکتبال قهرمانی گیلان

تاریخ : 5 فروردین 1398, 17:51 نویسنده : admincrm بازدیدها : 218 نظرات : 0 موضوع : خبرها
  • 0
  • 1
به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، محمد رفیعی سرپرست هیات بسکتبال گیلان گفت: رقابت‌های مینی بسکتبال قهرمانی استان گیلان به میزبانی آستانه اشرفیه از عصر دیروز با انجام ۲ دیدار آغاز شد.
وی افزود: در این دوره از رقابت‌ها، ۹ تیم مینی بسکتبال در بخش پسران از شهر‌های مختلف استان گیلان در ۲ گروه به صورت دوره‌ای با هم به رقابت می‌پردازند.
سرپرست هیات بسکتبال گیلان گفت: در بازی‌های انجام شده از آغاز این رقابت‌ها، ابتدا تیم‌های مینی بسکتبال لاهیجان و درفک رشت برابر یک دیگر قرار گرفتند که در نهایت تیم مینی بسکتبال درفک رشت با نتیجه ۴۹ بر ۳۸ برابر حریفش پیروز شد.
محمد رفیعی افزود: همچنین در دومین و آخرین دیدار از روز اول این رقابت ها، تیم‌های مینی بسکتبال آستانه اشرفیه و وارش رشت با یکدیگر دیدار کردند که در نهایت تیم وارش رشت در یک بازی برتر با نتیجه ۴۸ بر ۱۸ برابر حریف خود به پیروزی رسید.
وی با بیان اینکه، مسابقات مینی بسکتبال قهرمانی پسران استان گیلان هر هفته در یکی از شهر‌های دارای نماینده در این رقابت‌ها برگزار خواهد شد، گفت: هفته دوم این رقابت‌ها، دهم اسفند ماه به میزبانی رضوانشهر برگزار می‌شود.
سرپرست هیات بسکتبال گیلان در ادامه تصریح کرد: در پایان مرحله مقدماتی رقابت‌های مینی بسکتبال قهرمانی پسران استان، تیم‌های اول و دوم هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه خواهند یافت تا در نهایت تیم‌های برتر این دوره از مسابقات مشخص شود.

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود