یادداشت | برخاسته از خیابان

تاریخ : 16 اردیبهشت 1399, 22:52 نویسنده : admincrm بازدیدها : 110 نظرات : 0 موضوع : خبرها / اخبار بانوان / اخبار شهرستان ها
  • 0
  • 1
سرمایه اجتماعی چیزی نیست که فقط در کلاس دانشگاه، کتابخانه یا امثالهم قابل جستجو باشد گاهی می‌توانی در کفِ خیابان یا غیرمنتظره‌ترین جای ممکن آن را کشف کنی؛ فقط کافی‌ست باورشان کنی، به رسمیت بشناسی و هدایتشان کنی تا شگفتی بیافرینند. فعلی که توسط هیات بسکتبال گیلان صرف شد و با پشتیبانی اصولی و رسمیت بخشی، باعث شکوفایی آن شد.

پسران بسکتبال خیابانی گیلان در طول مدت اندک، کار بزرگی کردند؛ از خیابان برخاستند و بر قله توجهات ایستادند و راه سختی هم در پیش دارند.

نگاه‌های نادرست و سلیقه‌ای به بسکتبال خیابانی و در زمانه‌ای که ورزش خیابانی در آستانه محوشدن قرار گرفته، بسکتبال خیابانی گیلان توانسته خود را بعنوان یکی از قطب‌های این عرصه در کشور اثبات کند. هیات بسکتبال استان از تهدید کمبود سالن و زمین که دامن‌گیر اکثریت استانها و رشته‌های ورزشی‌ست یک فرصت بالقوه ساخت و برگزاری فستیوال‌ها و مسابقات بزرگ ملی و همچنین کلید خوردن پروژه ارزشمند احداث ۱۰۰ زمین بسکتبال خیابانی در سراسر گیلان، از گام‌هایی است که برای توسعه و مردمی شدنِ این رشته در استان برداشته شده است.

نمایشی که در عصر جدید توسط گروه عاج فیل مشاهده کردید بخشی از سرمایه گذاری موفق انجام گرفته برای توسعه بسکتبال گیلان است. از شما درخواست دارم از گیله مردهای با استعداد و آینده دار بسکتبال استان حمایت کنید تا شاهد بازتولید بیش از پیشِ چنین سرمایه‌هایی باشیم.

 ایمان رنجکش - مدیر روابط عمومی هیات بسکتبال گیلان

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود