ظرفیت‌های بسکتبال گیلان، مستحق نگاه ویژه است

تاریخ : 16 شهریور 1399, 13:31 نویسنده : admincrm بازدیدها : 89 نظرات : 0 موضوع : خبرها
  • 0
  • 0
رییس هیات بسکتبال استان گیلان صبح روز شنبه با دکتر رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد.
دکتر محمد رفیعی در این نشست با ارائه گزارشی از عملکرد بسکتبال گیلان اظهار داشت : برنامه‌های هیات برای توسعه بسکتبال استان با قوت خود ادامه دارد.
رییس هیات بسکتبال گیلان با قدردانی از حمایت‌های فدراسیون بسکتبال گفت: انتظار داریم با ظرفیت‌ها، ارتباطات و استعدادهایی که بسکتبال گیلان در دل خود جای داده، بیش از پیش شاهد نگاه ویژه فدراسیون به رشد بسکتبال در این منطقه باشیم.
دکتر رفیعی با اعلام آمادگی برای میزبانی رقابت‌های کشوری خصوصا لیگ دسته اول باشگاه‌های بسکتبال، از ریاست فدراسیون برای بازدید میدانی از برنامه‌ها و ظرفیت‌های روبه‌توسعه بسکتبال استان دعوت به عمل آورد.
دکتر رامین احمدی طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال نیز در این جلسه با ابراز خرسندی از پیشرفت رشته بسکتبال در استان گیلان گفت: گیلان یکی پرپتانسیل‌ترین استان‌های ماست و خصوصا در یکی دوسال اخیر شاهد رونق بسکتبال و اتفاقات موثری با محوریت مدیریت هیات این استان بودیم.
رییس فدراسیون بسکتبال خاطر نشان کرد : برنامه‌های آموزشی و توسعه محور گسترده‌ای برای استان‌ها در نظر داریم و قطعا بهره‌برداری و ارتقای ظرفیت‌ها را بصورت ویژه پیگیری خواهیم کرد.

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود