افتتاح دو زمین بسکتبال خیابانی در لاهیجان / شهرداری لاهیجان در لیگ‌های استانی و کشوری بسکتبال تیمداری خواهد کرد

تاریخ : 12 مهر 1399, 01:16 نویسنده : admincrm بازدیدها : 25 نظرات : 0 موضوع : خبرها / اخبار شهرستان ها
  • 0
  • 0
همزمان با آخرین روز گرامیداشت هفته دفاع مقدس، دوزمین بسکتبال خیابانی در پارک جانبازان و محله پُردسَر لاهیجان با حضور مسولین شهرستان و استان افتتاح شد و بطور رسمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

رییس هیات بسکتبال استان گیلان در مراسم افتتاح این دو زمین استریت‌بال با قدردانی از مسئولین ورزش‌دوست شهر لاهیجان اظهار داشت : خوشبختانه به همت مسئولین شهری لاهیجان در حداقل زمان ممکن پس از تصویب و جانمایی، شاهد آغاز فعالیت این مجموعه‌ها هستیم.

دکتر محمد رفیعی شهرستان لاهیجان را یکی از مناطق پٌرپتانسیل بسکتبال در استان یادکرد و افزود : افتتاح زمین بسکتبال لاهیجان، سی و پنجمین زمین بسکتبال خیابانی استان گیلان در مدت اخیر است و با تلاش مضاعف در مسیر توسعه بسکتبال استان گام خواهیم برداشت.

رییس هیات بسکتبال گیلان در ادامه توضیحاتی پیرامون حضور تیم‌های استان در لیگ‌های دسته یک و دو بسکتبال و چشم‌اندازهای هیات ارائه کرد.

مهندس یوسف قیامتیون شهردار لاهیجان نیز در این مراسم با اشاره به سیاست‌های شهرداری برای توسعه فضاهای ورزشی و عمومی گفت : یکی از وظایف شهرداری‌ها، ایجاد و توسعه چنین فضاهایی است تا بتوانیم بیش‌ازپیش جوانان را با نشاط و ورزش آمیخته کنیم و آسیب‌های اجتماعی به حداقل برسد.

وی هیات بسکتبال لاهیجان را یکی از هیات‌های پیشرو در این شهرستان برشمرد و گفت : بسکتبال مخاطبان ارزشمند و پرشماری دارد و در این راستا احیای مجدد سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری را در دستور کار خود قرار دادیم تا در قالب حمایت و تیمداری در لیگ‌های استانی و کشوری حضور پیدا کنیم.

مهندس قیامتیون همچنین قول مساعد برای احداث یک زمین بسکتبال خیابانی اختصاصی در پارک بانوان لاهیجان را داد.

مهندس رشیدی مسئول امور شهر لاهیجان، دکتر ادیب‌مرادی رییس هیات بسکتبال لاهیجان و دکتر تمیزکار رئیس شورای شهر از دیگر سخنرانان این مراسم بودند.

در پایان توسط هیات بسکتبال به پاس همکاری‌های بیشمار مسئولین شهرستان، لوح‌های تقدیری به فرماندار، شهردار، ریاست شورای شهر و ریاست اداره ورزش و جوانان اعطا شد.

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود