برگزاری اولین دوره «کاپ چای رفاه لاهیجان» ویژه دختران نونهال کشور

تاریخ : 23 دی 1398, 21:42 نویسنده : admincrm بازدیدها : 219 نظرات : 0 موضوع : خبرها / اخبار شهرستان ها
  • 0
  • 0
فاطمه فلاح ابراهیمی مدیر و موسس باشگاه فرهنگی ورزشی چای رفاه لاهیجان در نشست با دکتر محمد رفیعی رییس هیات بسکتبال استان گیلان به حضور ۴ استان در اولین دوره «کاپ چای رفاه لاهیجان» اشاره کرد و گفت : توجه به بسکتبال پایه زمینه ساز تیم قدرتمند در سال‌های آینده و رقابت‌های رده‌های سنی خواهد بود.
▫وی از حمایت‌های دکتر رفیعی، ملکی نائب ریئس هیئت استان نیز اشاره کرد و گفت : با حمایت‌های همه جانبه هیات و خانم یعقوبی به عنوان ریاست کمیته داوران استان و مربیانی که بازیکنان خود را به این تیم معرفی داشتند شاهد حضور بازیکنان از همه استان هستیم و در واقع تیمی منتخب شکل گرفته و از همه مربیان استان به دلیل حمایت از این رقابت‌ها سپاس‌گزاریم و امیدواریم این رقابت‌ها با قدرت تداوم داشته باشد.
▫دکتر محمد رفیعی ریاست هیات بسکتبال استان گیلان ضمن آرزوی موفقیت برای اولین دوره این کاپ افزود : این تورنمت مقدمه‌ای مناسب برای رسیدن به نتیجه مطلوب از رده‌های سنی خواهد بود و همچنان هیات بسکتبال حمایت خود را از برگزاری چنین رویدادهایی که موجب رشد بسکتبال در گیلان و کشور خواهد شد، را اعلام می‌دارد.
▫رقابت‌های «کاپ چای رفاه لاهیجان» طی روزهای سوم و چهارم بهمن در سالن مهر لاهیجان با حضور شش تیم برگزار می‌شود و مراسم اختتامیه جمعه ۴ بهمن و با حضور مدیران ورزش استان و شهرستان برگزار خواهد شد.

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود