استقبال و حمایت استاندارگیلان از توسعه همگانی بسکتبال

تاریخ : 1 آبان 1399, 02:17 نویسنده : admincrm بازدیدها : 54 نظرات : 0 موضوع : خبرها / گالری عکس
  • 0
  • 0
در جلسه‌ روز گذشته شورای عالی ورزش همگانی استان گیلان که همزمان با هفته تربیتی بدنی برگزار شد، برنامه‌های هیات بسکتبال گیلان برای توسعه همگانی ورزش بسکتبال مورد استقبال استاندار قرار گرفت.

در این جلسه که با حضور شماری از مدیران کل ستادی استانداری و استانی، روسای برخی هیات‌های ورزشی و ورزشکاران المپیکی ۲۰۲۰ گیلان برگزار شد، دکتر محمد رفیعی با ارائه گزارشی از وضعیت و برنامه‌های هیات بسکتبال استان گیلان در سال جاری، اقدامات این مجموعه در راستای استفاده بهینه مردم از خدمات عمومی و توسعه ورزش همگانی که منجر به احداث ۳۷ زمین بسکتبال خیابانی در استان گیلان شد را تشریح کرد.

دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان با ابراز خرسندی از حضور ۷ تیم باشگاهی بخش خصوصی بسکتبال از گیلان در لیگ‌های کشوری گفت : اقدامات هیات بسکتبال در راستای همگانی کردن این رشته ستودنی است و آماده حمایت از برنامه‌های توسعه آن هستیم.

استاندار گیلان با اعلام پشتبانی از پروژه بزرگ احداث صد زمین بسکتبال خیابانی در استان اعلام کرد : کرونا نباید بهانه کوتاهی و اختلال در امر توسعه ورزش باشد  و مدیران‌کل شهری و روستایی استانداری موظف‌اند در ادامه برنامه‌های استان با شهرداران و بخشداران و دهیاران، زمین‌های مورد نیاز برای احداث این زمین‌های بسکتبال را فراهم و بودجه آن را از منابعی که برای توسعه ورزش همگانی وجود دارد تخصیص دهند.

نماینده عالی دولت در گیلان در این شورا با تکمیل، تجهیز و راه اندازی ۱۰۰ زمین بسکتبال خیابانی در بخش‌های مختلف سراسر استان موافقت کرد و به تصویب رسید.

در این جلسه گزارش دستاوردهای ورزش استان توسط مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، طرح ملی شهرهای فعال ایران (شفا) از سوی رییس هیات ورزش های همگانی استان، بررسی طرح ایجاد اولین پایگاه دائمی آموزشی نجات غریق در استان از سوی رییس هیات نجات غریق و غواصی گیلان و برنامه «بسکتبال خیابانی و توسعه همگانی ورزش» توسط رییس هیات بسکتبال استان ارائه شد.

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود