رقابت پسران بسکتبالیست گیلان در ۳ رده سنی

تاریخ : 20 آبان 1399, 13:48 نویسنده : admincrm بازدیدها : 41 نظرات : 0 موضوع : خبرها
  • 0
  • 0
نشست هماهنگی رییس هیات بسکتبال گیلان با اعضای کمیته‌های مربوطه آقایان پیرامون برنامه‌ریزی و آماده‌سازی مقدمات لازم برای برگزاری لیگ رده‌های سنی استان برگزار شد.

در این جلسه که مسئولین و نمایندگان کمیته‌های داوران و مسابقات حضور داشتند، آقایان جلال صدیق، علیرضا علیزاده و بهنام شاد به ترتیب بعنوان مسئولان رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان این رقابت‌ها تعیین شدند.

بدستور دکتر رفیعی و بمنظور ایجاد آخرین فرصت برای تیم‌های علاقه‌مند به حضور در مسابقات استانی، فردا تا پایان ساعت اداری روز چهارشنبه آخرین فرصت تیم‌ها برای اعلام آمادگی شرکت در مسابقات رده‌های سنی است. تیم‌های درفک رشت، تالش، آرنا رشت، صومعه‌سرا، وارش ، لنگرود، رضوانشهر و لاهیجان تاکنون آمادگی خود را برای شرکت در این رقابت‌ها اعلام کرده‌اند.

همچنین مقرر شد پیش از برگزاری مسابقات بمنظور آشنایی با آخرین تغییرات و قوانین جدید داوری جلسات توجیحی بصورت حضوری (با رعایت پروتکل‌ها) و همچنین در قالب وبینار ویژه داوران و تیم‌های شرکت کننده برگزار شود که زمان و مکان آن متعاقبا اعلام میگردد.

دکتر رفیعی ضمن تاکید بر توجه هیات استان در برگزاری مسابقات رده سنی مینی، خاطر نشان کرد: برای رده بسکتبال مینی هم تا دو هفته آینده برنامه‌ریزی و اقدام خواهد شد.

شایان ذکر است که کلیه مسابقات با رعایت ضوابط ابلاغی ستاد مبارزه با کرونا برگزار خواهد شد.

کمیته‌های داوران و مسابقات کلیه جداول و محاسبات هزینه‌های مسابقات را طی چند روز آینده اعلام خواهند نمود و تیم‌ها میبایست با هماهنگی با مسئولین هر رده، نسبت به اعلام میزبانی اقدام نمایند.

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود