دیدار مدیران هیات بسکتبال استان گیلان با شهردار جدید رشت

تاریخ : 22 آبان 1399, 21:08 نویسنده : admincrm بازدیدها : 39 نظرات : 0 موضوع : خبرها
  • 0
  • 0
رییس هیات بسکتبال گیلان با شهردار جدید کلانشهر رشت پیرامون توسعه بسکتبال در استان دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این نشست، دکتر محمد رفیعی با تبریک انتخاب سید محمد احمدی بعنوان شهردار جدید رشت اظهار داشت : خوشحالیم که بعد از مدت‌ها، فردی بومی و دارای سوابق مدیریتی ارزشمند که از جنس بدنه ورزش نیز بوده، سکاندار شهرداری کلانشهر رشت شده و امیدواریم شاهد اقدامات و اتفاقات موثر در مدیریت شهری باشیم.

وی افزود : بسکتبال از جایگاه قدرتمندی در بین رشته‌های ورزشی برخوردار است و در استان گیلان نیز استقبال از این ورزش به شدت روبه‌افزایش است و در تلاشیم با رفع موانع و توسعه زیرساخت‌ها، بیش از پیش به فراگیر شدن آن کمک کنیم.

دکتر رفیعی در خصوص حضور باشگاه‌های بسکتبال استان در لیگ‌های کشوری گفت : در حال حاضر ۶ تیم بصورت بخش خصوصی از استان گیلان با شاکله بازیکنان، مربیان و استعدادهای بومی در لیگ‌های دسته یک و دو بسکتبال حضور دارند و هریک در رده خود جز مدعیان قهرمانی بشمار میروند که همت و حمایت مسئولین شهری و استانی از آن‌ها میتواند ارزش افزوده بسیاری درپی داشته باشد.

سید محمد احمدی شهردار رشت در این نشست با اشاره به حضور هفت ساله خود بعنوان رییس هیات دومیدانی استان اظهار داشت :  خودم را از بدنه ورزش میدانم و شهرداری تلاش میکند تا در حد توان، امکانات و ظرفیت‌های خود، پشتیبان نمایندگان ورزش رشت باشد.

در این جلسه تعاملات دوسویه و تصمیماتی برای احداث و تجهیز ۱۰ زمین بسکتبال خیابانی جانمایی شده توسط سازمان فرهنگی ورزشی در مناطق پنج‌گانه شهر رشت، وسایل حمل و نقل و اتوبوس برای اعزام باشگاه‌ها به لیگ های سراسری، بهره‌گیری از گروه‌های بسکتبال خیابانی و نمایشی در جشنواره‌ها و رویدادهای شهری، استفاده از سالن‌های سرپوشیده تحت نظر شهرداری برای آموزش بسکتبال، کمک به برنامه‌های شهرداری در راستای فرهنگ‌سازی، در اختیار قرار دادن تعدادی از بیلبوردهای تبلیغات شهری برای حمایت از باشگاه‌ها و نمایندگان استان اتخاذ شد.

در این جلسه مسئول گروه توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان گیلان، نایب رییس، دبیر و مسئول روابط عمومی هیات بسکتبال استان حضور داشتند.

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود